Categories
Новини

Купуй JAC з вигодою до -50 000 грн!

Купуй JAC з вигодою Весна – чарівний час оновлення, нових ідей та нових надбань. Саме зараз, коли дні стали довшими та теплішими, хочеться ще більше посміхатися та отримувати нові позитивні враження. Тому, компанія JAC Україна знизила ціни на весь свій модельний ряд автомобілів, щоб вони стали ще доступнішими і радували вас комфортними поїздками за новими враженнями!

Акційна ціна на автомобілі JAC доступна при умові підписання договору купівлі-продажу на автомобіль з обмеженого складу імпортера ТОВ «Джак Україна» в будь-якому офіційному дилерському центру JAC в Україні (окрім окупованих територій) в період з 01 травня 2023 року по 31 травня 2023 року включно. Перелік обмеженого складу зазначено нижче.

Склад автомобілів обмежений, тому компанія «Джак Україна» залишає за собою право зміни умов акції, її терміну, переліку автомобілів з акційною вартістю у будь-який момент без додаткового інформування.

За деталями акції звертайтесь до консультантів відділів продажів в офіційній мережі JAC у Вашому місті. Шукайте зручний для Вас дилерський центр: https://jac.ua/dileri/

Тел. : +38 (073) 268-78-36 (відділ продажів), +38 (066) 990-51-52 (відділ кредитування)

компанія JAC Україна знизила ціни на весь свій модельний ряд автомобілів

JAC Finance

Вигідні умови кредитування.

ТОВ “ДЖАК УКРАЇНА” пропонує найкращі умови кредитування:

  • 30% перший внесок на 7 років;
Розрахувати кредит