Categories
Новини

JAC з найновішими моделями дебютує на автосалоні в Ченду 2023

В кінці серпня в Ченду відбулася автомобільна виставка на тему «Шлях до Західного Китаю».

автомобільна виставка на тему Шлях до Західного Китаю

На цій автомобільній виставці JAC Group представила високотехнологічні новинки свого бренду під гаслом «Велика Мудрість».

JAC Group вже давно дбає про те, щоб нові автомобілі містили в собі надсучасні інноваційні елементи. Справа в тому, що 12 квітня цього року штаб-квартира JAC оприлюднила нову стратегію бренду — «використання інтелекту з розумом» і прагне стати одним із світових лідерів у сфері інтелектуальних виробників. Згодом, під керівництвом нової стратегії бренду, JAC запустив ексклюзивну архітектуру MPV-MUSE, на основі якої було створено перший інноваційний концепт-кар RF-M, який привернув велику увагу на китайському та світовому ринках.

Мінівен RF8

На основі RF-M було створено  модель RF8, яку було представлено на автосалоні в Ченду. JAC RF8 конкуруватиме з такими моделями як Citroen SpaceTourer, Volkswagen Multivan, Hyundai Staria та іншими аналогічними мінівенами. RF8 великий і солідний автомобіль: довжина – 5200 мм, ширина – 1980 мм, висота – 1830 мм. Колісна база – 3100 мм, штатно встановлені 18-дюймові колеса.

Мінівен RF8 став першою моделлю JAC, побудованою на модульній платформі MUSE. У неї закладені широкі можливості електрифікації: можна робити і гібриди, що заряджаються, і повноцінні електромобілі (з трьома двигунами з чотирма режимами роботи).

модульна платформа MUSE

Крім RF8, JAC представив такі моделі, як JS6 PHEV, E30X і T9. Слід окремо відмітити модель Т9 – пікап преміального класу. Новий JAC T9 отримав абсолютно нову платформу середнього та великого широкофюзеляжного пікапа та оснащений нещодавно розробленою системою Zhiling 3.0 Internet of Vehicles, яка має такі функції, як інтелектуальна голосова взаємодія, інтелектуальна екологія та інтелектуальне керування автомобілем через мобільний додаток. До речі, Т9 став першим китайським пікапом, який має всередині швидкісну бездротову зарядку для мобільного пристрою потужністю 50 Вт.

Новий JAC T9

JAC JS6 PHEV , розроблена на платформі MIS. З цікавих функцій JS6 PHEV можна відмітити сенсорний екран з нульовою затримкою відгуку, який підтримує 129 основних сценаріїв роботи, таких як навігація, розваги, надання інформації про автомобіль та підтримка повної голосової взаємодії.

JAC JS6 PHEV

E30X є першою моделлю, яка випущена на виключно електричній платформі DI, основними перевагами якої є безпека при водінні та ефективність.

E30X

Таким чином, JAC Group долучається до глобального тренду електрифікації автомобілем, розробляючи свої нові моделі на гібридних та електричних платформах, а також впроваджуючи в автомобілі інтелектуальні функції комфорту.

Слідкуйте за останніми новинами бренду на офіційній сторінці у Facebook https://www.facebook.com/jaccars.ua.  

Для ознайомлення з наявними моделями JAC звертайтеся за телефоном +38 (073) 268-78-36 або заходьте на офіційний веб-сайт  https://jac.ua/.

JAC Finance

Вигідні умови кредитування.

ТОВ “ДЖАК УКРАЇНА” пропонує найкращі умови кредитування:

  • 20% перший внесок на 5 років;
  • 30% перший внесок на 7 років;
Розрахувати кредит