Categories
Новини

JS6: Дизайн

Бренд JAC в Україні налічує 5 легкових моделей автомобілів: ліфтбек J7, пікап Т8 та кросовери JS2, JS3, JS4. До цих моделей вже зовсім скоро долучиться новинка – JS6.
JAC JS 6 – це середньорозмірний кросовер, який було представлено на Шанхайському автосалоні у 2021 році. За своїми габаритними розмірами JAC JS6 знаходиться якраз у середині класу середньорозмірних кросоверів. Довжина кузова JS6 – 4605 мм, ширина – 1890 мм, висота – 1700 мм.
JS6 вигідно виділяється своєю найдовшою в класі колісною базою
JS6 вигідно виділяється своєю найдовшою в класі колісною базою – 2720 мм. А, як відомо, довга колісна база забезпечує плавність ходу та підвищує комфортабельність при керуванні.
Дизайн JAC JS6 стилістично схожий з JS4
Дизайн JAC JS6 стилістично схожий з JS4 та продовжує ідеологію бренду в модельному ряді: центральним елементом зовнішності JS6 є «галактична» фара під якою розташована потужна трисекторна led-оптика по обидва боки від решітки радіатора.
led-оптика по обидва боки від решітки радіатора.
Задні фари також поєднані між собою яскравою led лінією. До речі, такий дизайнерський хід підвищує безпечність руху автомобіля у темний час доби, оскільки задній стоп-сигнал у вигляді «монофари» краще помітно на дорозі.
Задні фари також поєднані між собою яскравою led лінією
Силует складається здебільшого з плавних ліній, які покликані задовольнити смаки найбільш вбавливих покупців. При цьому назвати зовнішність кросовера безхарактерною буде великою помилкою: плавні бічні лінії на висоті дверних ручок і внизу дверей автомобіля, а також 18-дюймові п’ятиспицеві колеса, підкреслюють його футуристично-спортивний характер.
Силует складається здебільшого з плавних ліній практичні пластикові накладки на нижній частині дверей автомобіля
Слід звернути увагу і на практичні пластикові накладки на нижній частині дверей автомобіля. Вони покликані надійно захищати пороги автомобіля від бруду, а двері від випадкових пошкоджень та сколів, що залишають дрібні камінці на дорогах.
Об'єм багажного відділення JAC JS6 складає 490 літрів
Об’єм багажного відділення JAC JS6 складає 490 літрів, достатніми для повсякденного використання, зі зручними додатковими нішами і кишенями з боків.
При необхідності перевезти габаритний вантаж можна скласти другий ряд сидінь, завдяки чому збільшується місткість багажнику до 1 080 л. JS6 також обладнаний рейлінгами, тому мандрівникам буде до вподоби  можливість легкого використання аксесуарів: наприклад додаткового багажнику на дах автомобіля.
Дизайн автомобіля JS6
Дизайн автомобіля JS6 не тільки зовнішньо привабливий, а й впізнаваний та функціональний.
Зовсім скоро будуть відомі подробиці по технічним параметрам та комплектаціям автомобіля, тому слідкуйте на офіційній сторінці у Facebook https://www.facebook.com/jaccars.ua та на офіційному сайті ТОВ «ДЖАК Україна» https://jac.ua/.

JAC Finance

Вигідні умови кредитування.

ТОВ “ДЖАК УКРАЇНА” пропонує найкращі умови кредитування:

  • 20% перший внесок на 5 років;
  • 30% перший внесок на 7 років;
Розрахувати кредит