Categories
Новини

КОМПАНІЯ «БОГДАН-АВТОТРЕЙД» РОЗПОЧИНАЄ АКЦІЮ «ЧОМУ JAC»

З радістю повідомляємо, що спільнота автовласників JAC в Україні активно росте з кожним місяцем. Така стрімка популярність бренду відбулася не тільки через сучасний привабливий дизайн інтер’єру та екстер’єру автомобілів, а й завдяки впровадженню в моделях кросоверів JAC S2 та JAC S3 інтелектуальних систем управління та новітніх електронних систем безпеки, які полегшують керування автомобілем і запобігають потенційній загрозі життю водія та пасажирів.

З 1 липня по 31 жовтня 2017 року проводиться акція «Чому JAC» в автосалонах дилерської мережі ТОВ «Богдан-Автотрейд» для існуючих власників та нових покупців автомобілів бренду JAC.

Умови акції: кожен з існуючих власників JAC під час замовлення послуг СТО або нових покупців автомобілів JAC в автосалонах дилерської мережі запише відеозвернення або зробить фото зі своєю машиною і залишить відгук про автомобіль JAC, заповнивши форму в автосалоні, може прийняти участь в акції “Чому JAC”. Серед учасників акції щомісячно розігрується паливна карта на 100 л бензину.

Один учасник може заповнити картку не менше 1 разу на місяць, за умови заїзду на обслуговування на СТО в дилерську мережу (включаючи мийку автомобіля) або за умови покупки кросоверу JAC.

Переможця серед учасників акції обирають щомісяця автоматично за допомогою програми Random по наступних датах:

31 липня 2017 року; 31 серпня 2017 року; 30 вересня 2017 року; 31 жовтня 2017 року.

Результати з ім’ям переможця будуть опубліковані в указані дати у соціальній мережі Facebook дистриб’ютора JAC Ukraine та на офіційній сторінці «Богдан-Авто Холдингу».

Правила акції.

Перемагай разом з JAC!

JAC Finance

Вигідні умови кредитування.

ТОВ “ДЖАК УКРАЇНА” пропонує найкращі умови кредитування:

  • 20% перший внесок на 5 років;
  • 30% перший внесок на 7 років;
Розрахувати кредит