Categories
Новини

Кредитні програми для купівлі автомобілів JAC

Кредитні програми для купівлі автомобілів JAC

Купівля автомобіля в кредит є вдалим рішенням, якщо є необхідність придбати автомобіль при невеликих початкових вкладеннях.

Для купівлі автомобілів JAC, банки-партнери розробили особливі кредитні програми, для того щоб ви могли отримати автомобіль своєї мрії якнайшвидше. Наразі, в програмі JAC FINANCE можливо обрати кредитну програму від таких провідних українських банків, як Ощадбанк та Укргазбанк.

Розглянемо кожну з цих програм більш детально.

JAC FINANCE - Ощадбанк

Програма Ощадбанку передбачає термін кредитування до 7 років. На весь період кредитування діятиме фіксована відсоткова ставка в гривні, що означає, що щомісячний платіж буде однаковий на весь період виплат і що ви застраховані від коливань курсу валют.

До речі процентна ставка по кредиту починається від 0,01% (при початковому внеску 60-70% і при терміні кредитування до 36 міс.). За таких умов ви майже не переплачуєте за користування послугами банку і купуєте автомобіль майже за ту суму, за яку б купили його з салону. Максимальна процентна ставка по кредиту також не висока і складає всього 12,99% при початковому внеску 30% терміном до 7 років.

Купуючи автомобіль в кредит ви матимете особливу перевагу, адже банк здійснює послугу «страхування життя» під 0%.

Також при купівлі авто в кредит оформляється КАСКО в партнерській компанії «Арсенал Страхування», яка є однією з лідерів у сфері страхування. Більше того, виплати по КАСКО також можна включити в тіло кредиту, якщо початковий внесок за автомобіль складає не менше 40%.

КАСКО в партнерській компанії Арсенал Страхування

Слід відмітити, що відповідно до програми Ощадбанку у клієнта є можливість достроково повернути кредит.

Щоб отримати кредит за програмою Ощадбанку необхідно бути резидентом України, оформити відповідну кредитну заяву в офіційному дилерському центрі JAC та надати документи, що підтверджують доходи позичальника та інші відповідні документи.

JAC FINANCE -Укргазбанк

Програма Укргазбанку також передбачає термін страхування до 7 років з фіксованою ставкою у гривні. Відсоткова ставка у 0,01% можлива лише за умови першого внеску у розмірі від 70% строком на 1 рік, а максимальна відсоткова ставка дорівнює 18,09% при початковому внеску у 30% строком до 7 років.

За програмою Укргазбанку так само обов’язково оформляється страхування КАСКО, але при цьому КАСКО не включається у тіло кредиту.

Кредит по програмі Укргазбанку надається громадянам України віком від 21 до 65 років. Особам від 23 до 25 років необхідна порука третьої особи, якщо початковий внесок за автомобіль становить менше 50%, а до 23 років порука є обов’язковою при будь-якому авансовому платежу.

Для оформлення кредиту необхідно оформити заяву в офіційному дилерському центрі JAC та надати відповідні особисті та фінансові документи.

В офіційних дилерських центрах JAC вам допоможуть підібрати оптимальні умови кредитування відповідно до запланованого початкового внеску та бажаного щомісячного платежу.

Консультацію з кредитування ви можете отримати, як в автосалонах у вашому місті, так і онлайн за телефоном +38 (066) 990-51-52, або натиснувши на кнопку «розрахувати кредит» на сайті https://jac.ua/jac-finance/.

JAC Finance

Вигідні умови кредитування.

ТОВ “ДЖАК УКРАЇНА” пропонує найкращі умови кредитування:

  • 20% перший внесок на 5 років;
  • 30% перший внесок на 7 років;
Розрахувати кредит