Categories
Новини

МЕДИЧНИЙ АВТОМОБІЛЬ JAC ДОПОМАГАЄ МЕДИКАМ ВУГЛЕДАРА РЯТУВАТИ ХВОРИХ

Нещодавно Вугледарський Центр Первинної Медико-Санітарної Допомоги придбав у офіційного дилера JAC – ТОВ “ВП Автоснаб” автомобіль спеціалізованої санітарно-транспортної «медичної допомоги» ТМ «АВТОСНАБ» (модель “АСМ”), який призначено для перевезення медичного персоналу, здійснення медичного обслуговування на дому, здійснення централізованих функцій (логістика біоматеріалів, забезпечення вакцинами, управлінські функції) центрами первинної медичної (медико-санітарної) допомоги та іншими медичними закладами, що виготовлено на базі нового сертифікованого автомобіля JAC S3.

Новий автомобіль JAC S3 (Джей Ей Сі S3) – стильний позашляховик від китайського виробника, що за якістю не поступається автомобілям європейських та японських марок.

Довжина кросоверу становить 4325 мм, ширина 1765 мм і висота 1660 мм, колісна база – 2560 мм, а споряджена маса автомобіля досягає 1210 кг. Позашляховик JAC S3 комплектується 1,5-літровим або 1,6-літровим бензиновим двигуном потужністю 113 к.с. чи 118 к.с. відповідно, який розвиває максимальний крутний момент 146/3500-4500 Нm при 6000 об./хв., і поєднується з механічною 6-ти ступеневою коробкою передач або автоматичною КПП (безступінчатий варіатор). При цьому, удосконалений економічний двигун споживає всього від 6 літрів пального на 100 км пробігу в змішаному циклі.

Для українських покупців компактний кросовер JAC S3 буде доступний вже в шести комплектаціях і широкій гамі кольорів:https://jac.ua/cars/s3/price. Від тепер завдяки високій прохідності автомобіля (кліренсу 200 мм) та його витривалості при будь-яких погодних умовах медична допомога жителям Вугледара буде надана своєчасно.

JAC Finance

Вигідні умови кредитування.

ТОВ “ДЖАК УКРАЇНА” пропонує найкращі умови кредитування:

  • 20% перший внесок на 5 років;
  • 30% перший внесок на 7 років;
Розрахувати кредит