Categories
Новини

На Черкаському заводі «БОГДАН» почалося повномаштабне виробництво автомобілей JAC

7 грудня на автомобільному заводі «Богдан» у Черкасах розпочалося повномасштабне виробництво автомобілів JAC. У запуску унікального для України продакшн-проекту з локалізацією понад 51% взяли участь представники провідних українських автомобільних та бізнес-видань.

На заводі корпорації «Богдан», найсучаснішого автомобільного підприємства України, з конвеєра зійшли перші седани JAC J5, які зараз виробляються в Україні з рівнем локалізації понад 51%. Гостями урочистої церемонії запуску нового виробництва стали журналісти провідних українських видань, які змогли не тільки познайомитися з заводом, дізнатися про всі нюанси виробничих процесів, а й стати свідками спуску з конвеєра першого седана JAC J5 українського виробництва, яким керував президент корпорації «Богдан» Олег Свинарчук.

Проект з виробництва автомобілів JAC дійсно унікальний: в результаті тривалих переговорів з китайськими партнерами корпорація «Богдан» вперше в історії українського автопрому отримала статус повноцінного експортера, а значить, стильні седани J5 будуть продаватися не тільки на внутрішньому ринку, але і в інших країнах без обмежень. Запуск виробництва седана J5 і кросовера S5 в Україні дозволив зробити їх ще доступнішими: вартість седана J5 в різних комплектаціях знизили в середньому на 10 000 грн, тоді як кросовер S5 після початку виробництва подешевшає на 15 000 грн. в порівнянні з автомобілями, завезеними з Китаю.

Поки показники промислового виробництва в Україні неухильно знижуються, запуск повномасштабного виробництва сучасних, добре оснащених автомобілів дає можливість не тільки запропонувати українським автомобілістам гідну альтернативу імпортній продукції, а й дати значний поштовх вітчизняній промисловості. Виробництво автомобілів JAC J5 здійснюється з локалізацією понад 51%. Виробничий цикл включає зварювання кузовних панелей, фарбування і грунтування, складання з використанням комплектуючих більш ніж 30 провідних українських постачальників, а це кілька тисяч робочих місць в реальному секторі економіки, які створюються в надзвичайно складний період.

Черкаський завод «Богдан» – найсучасніший автомобільний виробничий комплекс в Україні та один з найсучасніших заводів у всій Східній Європі, в який корпорація «Богдан» інвестувала понад 330 млн доларів. Компанія займає значну площу в 251, 4 тисячі м2 і при повному завантаженні може випускати до 180 000 автомобілів на рік. Завод оснащений сучасним виробничим обладнанням: зварювальними лініями JAC, лініями роботизованих фарб Eisenmann і KUKA, системами управління Carl Zeiss. Підвищена увага на заводі «Богдан» приділяється контролю якості продукції на всіх етапах виробництва – від оцінки якості і кількості матеріалів і вузлів, що надходять, контролю виконання зварювальних операцій, геометрії кузова, фарбування, до ревізії при складанні, під час випробувань і остаточного приймання автомобілів.

JAC Finance

Вигідні умови кредитування.

ТОВ “ДЖАК УКРАЇНА” пропонує найкращі умови кредитування:

  • 20% перший внесок на 5 років;
  • 30% перший внесок на 7 років;
Розрахувати кредит