Categories
Новини

Nio придбає заводські активи у виробничого партнера JAC

Nio придбає заводські активи у виробничого партнера JAC

Компанія з виробництва електромобілів Nio  у грудні 2023 року заявила, що придбає деякі заводські активи у свого партнера Anhui Jianghuai Automobile Group (JAC), повідомляє новинне агентство Reuters. Таким чином NIO планує перейти до самостійного і водночас ощадливого виробництва електромобілів.

Nio виробляє електромобілі

У жовтні державна компанія JAC виставила на продаж свої активи на двох заводах, відомих як F1 і F2, де Nio виробляє електромобілі (EV). 5 грудня в компанії NIO заявили про отримання  від JAC деяких основних засобів та обладнання на двох заводах за ціною 3,16 мільярда юанів (442,19 мільйона доларів).

Hefei Hengchuang Intelligent Technology

Також, в своїй окремій заяві, компанія JAC повідомила про те, що державний розробник індустріальних парків під назвою Інтелектуальні технології Хефей Хенчунг (Hefei Hengchuang Intelligent Technology), придбає будівлі та права на землекористування одного із заводів за 1,42 мільярда юанів. Nio та JAC не уточнили, яким чином це придбання вплине на їх спільне виробництво.

Nio перенесе все виробництво повністю на власне підприємство

Виробничі витрати Nio будуть зменшені на 10%, якщо Nio перенесе все виробництво повністю на власне підприємство, заявив засновник і виконавчий директор Вільям Лі.

Nio заявила, що самостійно розробила виробничі лінії та технології на заводах

Nio заявила, що самостійно розробила виробничі лінії та технології на заводах, тоді як спільне підприємство з JAC працює та управляє заводами з 2019 року, причому JAC в основному відповідає за наймання співробітників, які збирають автомобілі.

Державне планування Китаю обмежує зростання виробничих потужностей в автомобільній промисловості

Державне планування Китаю обмежує зростання виробничих потужностей в автомобільній промисловості та не бажає затверджувати нових гравців для приєднання до переповненого ринку.

Регулятори дозволили Nio виробляти та продавати електромобілі в Китаї через співпрацю з JAC

Регулятори дозволили Nio виробляти та продавати електромобілі в Китаї через співпрацю з JAC у 2018 році, через яку Nio сплачувала JAC комісійні з кожного виробленого автомобіля.

Дев’ятирічна компанія нещодавно була додана до бази даних міністерства промисловості Китаю, що дозволяє компаніям виробляти автомобілі в країні.

Nio посів дев’яте місце за обсягом продажів електромобілів і гібридів

Згідно з даними Асоціації пасажирських автомобілів Китаю, за перші 10 місяців 2023 року у Китаї Nio посів дев’яте місце за обсягом продажів електромобілів і гібридів, що підключаються до мережі. Об’єм продажів сягнув  126 067 одиниць.

Об’єм продажів сягнув  126 067 одиниць

Слідкуйте за останніми новинами бренду JAC на офіційній веб-сторінці ТОВ “ДЖАК УКРАЇНА” https://jac.ua/ та на офіційній сторінці у Facebook https://www.facebook.com/jaccars.ua.

З питань технічних характеристик автомобілів JAC, їх комплектацій, цін та наявності в дилерських центрах України, звертайтеся за телефоном: + 38 (073) 268-78-36.

JAC Finance

Вигідні умови кредитування.

ТОВ “ДЖАК УКРАЇНА” пропонує найкращі умови кредитування:

  • 20% перший внесок на 5 років;
  • 30% перший внесок на 7 років;
Розрахувати кредит