Categories
Новини

НОВИЙ АВТОСАЛОН JAC ВІДКРИВАЄТЬСЯ У ВІННИЦІ

Через тиждень дилерська мережа ДЖАК Україна поповниться ще одним автосалоном з продажу автомобілів бренду JAC неподалік від Вінниці. Автоцентр компанії ТОВ «Транзит ІО» – це авторизований комплекс дилерської мережі JAC, що відповідає стандартам 3S, який надає весь спектр послуг – продаж автомобілів, сервісне обслуговування, продаж оригінальних запчастин і аксесуарів JAC. Новий вінницький дилерський центр має комфортабельний автосалон і власну сервісну станцію з сучасним обладнанням для офіційного сервісного обслуговування автомобілів бренду.

В автосалоні вже сьогодні можна побачити новий інноваційний кросовер JAC S4, сімейний кросовер JAC S3, компактний кросовер JAC S2, електромобіль JAC iEV7S та комфортабельний повнопривідний пікап JAC Т8. Дилерський центр JAC Вінниця не обмежиться продажем автомобілів легкової групи, але й планує реалізовувати легкий комерційний транспорт бренду JAC, що став популярним останнім часом в Україні завдяки конкурентним цінам, а саме: пасажирський мінівен JAC Sunray, вантажівки JAC N-56 Double Cab, JAC N-75, JAC N-120 , JAC N-35, JAC N-350.

Офіційне відкриття дилерського центру JAC Вінниця відбудеться 8 листопада 2020 року за адресою: смт Стріжавка, Київське шосе, 4 для жителів регіону і гостей міста. Під час святкової події буде проведена презентація нового флагмана – середньорозмірного кросоверу JAC S4, що з’явився на українському автомобільному ринку восени цього року. Новий передньопривідний автомобіль SUV-класу виділяється серед попередніх моделей стильним італійським дизайном екстер’єру та інтер’єру, сучасними технічними складовими та багатим рівнем оснащення за доступною ціною. До основної цільової аудиторії кросовера відносяться міські жителі та жителі передмістя, які ведуть активний спосіб життя, і для яких особливо важливо, наскільки сучасно виглядає власний автомобіль або його місткість і корисний простір.

Нагадуємо, що пройти тест-драйв та придбати новий JAC S4 також можна в офіційній дилерській мережі ДЖАК УКРАЇНА, яка представлена в усіх регіонах України, і дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів JAC на високому рівні з дотриманням всіх стандартів виробника, повністю відповідаючи очікуванням клієнтів.

JAC Finance

Вигідні умови кредитування.

ТОВ “ДЖАК УКРАЇНА” пропонує найкращі умови кредитування:

  • 20% перший внесок на 5 років;
  • 30% перший внесок на 7 років;
Розрахувати кредит