Categories
Новини

Поговоримо про JAC JS6

JAC – це один з тих брендів, де в центрі уваги знаходяться кросовери. В модельному ряді JAC можна знайти авто сегменту SUV будь-якого розміру. А зараз ми зупинимо нашу увагу на найбільшому, найтехнологічнішому та найяскравішому кросовері JAC JS6.

JAC JS6 дебютував на українському ринку в вересні 2023 року. Цей передньопривідний кросовер привертає увагу своїм сучасним дизайном, містким салоном та потужною технічною оснащеністю.

кросовер JAC JS6

Дизайн JAC JS6: Інновація та Сучасність

Зовнішній стиль JS6 відображає новий дизайнерський напрям бренду JAC, який отримав назву “Естетика часів”, мета якого полягає у створені візуального шедевру завдяки гладким поверхням і вигнутим формам. В результаті роботи дизайнерів зовнішність JAC JS6 вийшла сучасною та яскравою.

Дизайн JAC JS6

Передня частина автомобіля привертає увагу своєю витонченою світлодіодною смугою та масивним переднім бампером, на якому розташовані “галактичні” фари.

Передня частина автомобіля

Позаду автомобіль виглядає не менш примітно, завдяки особливим  3D- анімованим заднім ліхтарям, які поки що не мають аналогів серед основних конкурентів.

Технологічно-спортивний стиль автомобіля доповнюється спойлером на даху, агресивними подвійними вихлопними трубами та чорною пластиковою окантовкою на бампері.

Додаючи до цього 18-дюймові двоколірні легкосплавні диски, JS6 виглядає як майстерне поєднання останніх тенденцій автомобільної моди та сучасності.

JS6 виглядає як майстерне поєднання останніх тенденцій автомобільної моди та сучасності

З урахуванням свого розміру (4605 мм у довжину, 1890 мм у ширину та 1700 мм у висоту) та колісної бази (2720 мм), JS6 пропонує більше простору порівняно з JS4, що робить його привабливим вибором для тих, хто шукає стильний та просторий кросовер.

JS6 пропонує більше простору порівняно з JS4

Інтер’єр у стилі Інтерстелар : високотехнологічні та інтелектуальні функції

JS6 може похвалитися галактичною підсвіткою салону, колір та ритм світіння якої можна налаштовувати.

Панель приладів представляє собою подвійний екран «Double 12.3», з якого можна керувати переважною більшістю функцій автомобіля.

Слід відмітити, що у оздоблені салону використовуються високоякісні матеріали,  які забезпечують комфортабельність кожної поїздки.

високоякісні матеріали

Технологічне наповнення JAC JS6

Що стосується технологічного наповнення, JS6 відображає сучасні стандарти. Модель оснащена автоматичним клімат-контролем, електроприводом передніх сидінь, аудіосистемою з 8 динаміками, камерою 360º з безліччю режимів відображення на центральному дисплеї та багатьма іншими функціями, що роблять його яскравим представником нового покоління кросоверів.

Технічні характеристики: потужність та безпека

Щодо продуктивності, JS6 має 1,5-літровий бензиновий турбодвигун з потужністю 181 к.с. і максимальним крутним моментом 280 Нм. Завдяки цьому, JS6 має приємну динаміку розгону, а високий кліренс у 200 мм забезпечує стабільне проходження дорожніх перешкод.

Технічні характеристики: потужність та безпека

Стандарти безпеки JS6

JS6 відповідає високим стандартам безпеки: автомобіль має 6 подушок безпеки (2 фронтальні, 2 бічні передні та 2 бічні задні), систему сигналізації про непристебнуті ремені безпеки, системи  гальмівної безпеки ABS, EBD, HBA, систему контролю стійкості автомобіля ESC, систему допомоги при русі вгору HAC та паркувальні датчики та камери.

Стандарти безпеки JS6

У підсумку, JAC JS6 поєднує в собі інноваційний дизайн, високотехнологічні функції та потужний двигун, що робить його привабливим вибором для тих, хто шукає сучасний та функціональний автомобіль.

JAC Finance

Вигідні умови кредитування.

ТОВ “ДЖАК УКРАЇНА” пропонує найкращі умови кредитування:

  • 20% перший внесок на 5 років;
  • 30% перший внесок на 7 років;
Розрахувати кредит