Categories
Новини

ПриватБанк долучається до програми кредитування JAC Finance

ПриватБанк долучається до програми кредитування JAC Finance

ТОВ «ДЖАК Україна» з радістю повідомляє, що до програми JAC Finance долучився новий банк-партнер – ПриватБанк. Один з найбільших операторів банківської системи України пропонує надзвичайно зручні умови кредитування. У цій статті ми розглянемо переваги програми ПриватБанку.

1.РОЗСТРОЧКА

ПриватБанк дає можливість купити автомобіль у розстрочку. Якщо початковий внесок становить 70% від вартості автомобіля, тоді можна отримати кредит під 0,01% строком до 3 років. При авансі у 60% річна процентна ставка  дорівнює 0,01, якщо строк кредитування не перевищує року. При цьому, платіж за перший рік страхування КАСКО можна включити у тіло кредиту.

РОЗСТРОЧКА

2.ЗРУЧНИЙ КРЕДИТНИЙ КАЛЬКУЛЯТОР

Зазвичай, кредитний розрахунок можна отримати або в авторизованому дилерському центрі мережі JAC у вашому місті, або залишивши заявку на веб-сайті https://jac.ua/jac-finance/ . Але щодо програми кредитування від ПриватБанку, то тут все набагато зручніше: просто перейдіть за посиланням https://privatbank.ua/kredit-na-jac , заповніть поля «Ціна авто», «Ваш аванс» та «Строк» і завдяки динамічному калькулятору ви одразу будете бачити як змінюється щомісячний платіж та інші платежі в залежності від обраних умов.

ЗРУЧНИЙ КРЕДИТНИЙ КАЛЬКУЛЯТОР

3.МІНІМАЛЬНИЙ НАБІР ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ КЛІЄНТІВ ПРИВАТБАНКУ

МІНІМАЛЬНИЙ НАБІР ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ КЛІЄНТІВ ПРИВАТБАНКУ

Якщо Ви берете кредит як фізична особа і на момент закінчення строку кредитування Ваш вік в межах від 21 до 67 років, і Ви отримуєте заробітну плату або пенсію на картку ПриватБанку, Довідка про нарахування заробітної плати та Виписка по зарплатному рахунку НЕ ПОТРІБНІ.

Якщо Ви берете кредит як фізична особа-підприємець (ФОП), і Ваші оборотні кошти знаходяться на розрахунковому рахунку ПриватБанку, то Вам НЕ ПОТРІБНО подавати Виписку ро рахунку ФОП за останні 6 місяців. Для підтвердження майнового стану Ви подаєте лише Податкову декларацію платника єдиного податку фізичної особи за останній звітний рік.

4.ЗРУЧНЕ КЕРУВАННЯ ПОСЛУГОЮ ЧЕРЕЗ ПРИВАТ24

Приват24 справедливо можна назвати найкращим сервісом онлайн-банкінгу, що надає можливість клієнтам ПриватБанку здійснювати різноманітні банківські операції через Інтернет. Тож, робити щомісячні внески по автомобілю можна буде прямо через додаток Приват24 у Вашому смартфоні, або через веб-сайт https://next.privat24.ua/ Більше того, заявку на купівлю авто в кредит можна оформити прямо на цьому вебсайті.

ЗРУЧНЕ КЕРУВАННЯ ПОСЛУГОЮ ЧЕРЕЗ ПРИВАТ24

5.ВІДСУТНІСТЬ ПРИХОВАНИХ КОМІСІЙ І ДОСТРОКОВЕ ПОГАШЕННЯ БЕЗ ШТРАФНИХ САНКЦІЙ

Вирішили погасити кредит достроково? Нема питань! В ПриватБанку відсутні штрафні санкції за дострокове погашення кредиту. Крім того, за умовами кредитування в ПриватБанку відсутня єдино разова комісія за видачу кредиту та  немає витрат на нотаріальні послуги.

6.ВИ МОЖЕТЕ ОТРИМАТИ ПОПЕРЕДНЄ РІЩЕННЯ ЩОДО КРЕДИТУВАННЯ ЗА 2 ХВИЛИНИ!

Швидкість, якість та зручність – це основні переваги ПриватБанку, які зробили його одним з найкращих банків в Україні. Заповнивши заявку про кредитування через наступні веб-сайти:  https://jac.ua/jac-finance/ або https://privatbank.ua/kredit-na-jac Ви зможете отримати попереднє рішення від банку про можливість отримання гарантійного листа від банку. Сам же процес розгляду надання кредиту – стандартний і займе декілька днів.

ВІДСУТНІСТЬ ПРИХОВАНИХ КОМІСІЙ І ДОСТРОКОВЕ ПОГАШЕННЯ БЕЗ ШТРАФНИХ САНКЦІЙ

Отже, придбання авто в кредит за програмою JAC Finance від ПриватБанку має низку переваг, які роблять саме цей банк привабливим вибором для клієнтів. Зокрема, банк пропонує широкий вибір кредитних продуктів, зручні умови оформлення, конкурентні процентні ставки, гнучкі графіки погашення та дуже зручне керування кредитом через застосунок Приват24. Швидкість розгляду заявок та висока репутація ПриватБанку є додатковими перевагами, що роблять кредитування у цьому банку надійним та ефективним інструментом для отримання фінансової підтримки.

JAC Finance

Вигідні умови кредитування.

ТОВ “ДЖАК УКРАЇНА” пропонує найкращі умови кредитування:

  • 20% перший внесок на 5 років;
  • 30% перший внесок на 7 років;
Розрахувати кредит