Categories
Новини

Надійне післяпродажне обслуговування JAC у всьому світі

Надійне післяпродажне обслуговування JAC у всьому світі
Автомобіль є невід’ємною частиною вашого життя, і до нього потрібно ставитися дбайливо. З дня в день, наші автомобілі вірно служать нам у наших щоденних справах, і якщо в автомобілі виникне якась неполадка, доведеться докорінно змінити свої плани на дні ремонту. Але цього можна уникнути, якщо робити планові технічні огляди і необхідний перелік сервісних робіт в авторизованих центрах обслуговування автомобілів.
Компанія JAC Motors розробила спеціальну дорожню карту для своїх дилерських центрів по всьому світу для надання найвищого рівня сервісного обслуговування клієнтам бренду JAC.
Компанія JAC Motors розробила спеціальну дорожню карту для своїх дилерських центрів по всьому світу для надання найвищого рівня сервісного обслуговування клієнтам бренду JAC.
Також, високий рівень сервісу JAC досягається тим, що команди сервісного обслуговування з різних країн  проходять навчання по сервісу автомобілів безпосередньо у представників заводу, щоб надати вам виняткове обслуговування та забезпечити найкращу роботу вашого автомобіля.
Абсолютно всі авторизовані станції JAC Motors використовують оригінальні запчастини та сервісне обладнання заводу JAC Motors, що гарантує найбільш довгу та ефективну роботу всіх систем вашого автомобіля.
Для того, щоб гарантувати кожному клієнту якісне обслуговування та якісні запасні частини вчасно, JAC встановив трирівневу систему забезпечення запасних частин
Для того, щоб гарантувати кожному клієнту якісне обслуговування та якісні запасні частини вчасно, JAC встановив трирівневу систему забезпечення запасних частин.
Перший рівень – Центральний склад штаб-квартири JAC, який розташований в Хефей, Китай. Другий рівень – регіональний центр розподілу запчастин JAC.
Наразі діє центр запчастин Panama Sparte, який був побудований у вільній зоні Колон і відкритий у 2015 році для обслуговування ринків Північної та Південної Америки, а другий закордонний центр запчастин планується побудувати на Близькому Сході.
Третій рівень – центральний склад дистриб’ютора на його території збуту. Це національний склад запасних частин, який належить і керується кожним дистриб’ютором на його території.
JAC розробила спеціальну три-рівневу систему для розпізнавання оригінальних запчастин від підробок
Крім того, компанія JAC розробила спеціальну три-рівневу систему для розпізнавання оригінальних запчастин від підробок.
Перший спосіб перевірки полягає  у скануванні QR-коду на етикетці. Цей код приведе вас до інтернет-сторінки з описом деталі. Далі, верхній QR-код слід відклеїти. Під ним ви побачите інший QR-код і цифровий код. Сканування нижнього QR-коду приведе вас до того самого результату запиту, що й ваш перший запит. Останній етап перевірки – це 16 значний код деталі.
QR-код
В результаті, клієнти JAC Motors по всьому світу отримують найкращий сервіс.
Наприклад, на Філіппінах в багатьох дилерських центрах відзначають, що команда з сервісного обслуговування дуже привітна, а на станції працюють висококваліфіковані механіки, які можуть відповісти на будь-яке питання по автомобілю.
клієнти JAC Motors по всьому світу отримують найкращий сервіс
А клієнти JAC в Саудівській Аравії відмічають, що поряд з високоякісним сервісом превагою післяпродажного обслуговування JAC є доступна ціна, яка вполовину менша, ніж для обслуговування європейських брендів.
поряд з високоякісним сервісом превагою післяпродажного обслуговування JAC є доступна ціна
Слідкуйте за останніми новинами бренду JAC на офіційній Інтернет-сторінці компанії в Україні https://jac.ua/.

Також підписуйтесь на офіційну сторінку у Facebook https://www.facebook.com/jaccars.ua.

З питань специфікацій та цін на комерційну техніку в Україні звертайтеся по телефону +38 (073) 268-78-36.

JAC Finance

Вигідні умови кредитування.

ТОВ “ДЖАК УКРАЇНА” пропонує найкращі умови кредитування:

  • 20% перший внесок на 5 років;
  • 30% перший внесок на 7 років;
Розрахувати кредит