Categories
Новини

Неймовірні ціни на JAC JS4

Неймовірні ціни на JAC JS4

JS4, з моменту презентації цієї моделі в Україні, набув неабиякої популярності. І не дивно, адже основними перевагами цього авто є стиль та потужність, які поєднуються з надійністю та безпекою.

Неперевершений сучасний стиль JS4

Неперевершений сучасний стиль JS4 є витвором мистецтва італійської штаб-квартири JAC. Основний акцент у фронтальній частині автомобіля дизайнери зробили на паралельні лінії бампера, решітки радіатора та головних LED-фар, а перлиною дизайну стала світлодіодна оптика автомобіля у формі перевернутої цифри 7.

JAC JS4 оснащений надійним 1,5-літровим турбованим бензиновим двигуном

JAC JS4 оснащений надійним 1,5-літровим турбованим бензиновим двигуном, який потрапив в десятку найкращих двигунів по версії “China Core”. Максимальна потужність силового агрегату складає 149 кінських сил при максимальному крутному моменті 210  Н*м (2000-4500 об/хв), що дозволяє автомобілю розігнатися за 4,7 с до 60 км/год і за 9,8 с до 100 км/год.

Безпека автомобілів є одним з основних пріоритетів компанії JAC

Безпека автомобілів є одним з основних пріоритетів компанії JAC, тому корпус JS4 виконаний на 70% з надміцної сталі, яка має здатність захисту від тиску, що в 4 рази перевищує власну вагу.

в JS4 є все для комфортного керування

Крім того, в JS4 є все для комфортного керування: мультифункціональне кермо, 10.25” мультимедійна сенсорна повнокольорова панель з підтримкою Apple CarPlay та Android Auto, камера заднього огляду, система клімат-контролю з дефлекторами для задніх пасажирів і ще багато іншого.

стильні міські кросовери

І саме зараз ці потужні та стильні міські кросовери можна придбати по найвигіднішій ціні!

Ціни на JAC JS4  з 6-ступеневою механічною КПП складають всього 699 900 грн, а з автоматичною CVT – 735 000 грн!

Ціни на JAC JS4

Шукайте саме свій автомобіль в офіційній мережі автосалонів JAC в своєму місті.

Більше інформації можна дізнатися на офіційній веб-сторінці ТОВ “ДЖАК УКРАЇНА” https://jac.ua/, або за телефоном: + 38 (073) 268-78-36.  
Слідкуйте за останніми новинами бренду на офіційній сторінці у Facebook https://www.facebook.com/jaccars.ua

JAC Finance

Вигідні умови кредитування.

ТОВ “ДЖАК УКРАЇНА” пропонує найкращі умови кредитування:

  • 20% перший внесок на 5 років;
  • 30% перший внесок на 7 років;
Розрахувати кредит