Categories
Новини

Що приховує JAC JS4

Чи може кросовер одночасно об’єднувати у собі доступність і високий рівень комфорту? Це питання першим спадає на думку, коли підбираєш собі автомобіль. Одним з найдоступніших кросоверів в комфорт-класі на автомобільному ринку України є JAC JS 4, але що всередині? Що ховається за спортивною та стильною зовнішністю цього  авто?

Що приховує JAC JS4

Потужність: під капотом у JS4 «ховається» 134 кінські сили, які «вміщені» у 1.5-літровий турбований бензиновий двигун. Силовий агрегат працює в парі з 6-ступеневою механічною коробкою передач, або з безступеневим варіатором.

Потужність: під капотом у JS4

Висока прохідність: мінімальний кліренс JAC JS 4 складає 200 мм, що дозволить долати значні перешкоди на шляху і їздити майже в будь-яких дорожніх умовах. Для стабільності їзди за поганих умов, автомобіль має широкий спектр опцій активної безпеки, таких як: ABS, система підсилення гальм, електронний розподіл гальмівних сил, електронний контроль стійкості та система допомоги при русі на підйомі.

кліренс JAC JS 4

Мультимедіа: великий кольоровий екран в автомобілі на сьогодні стає скоріше правилом, ніж виключенням, та набір функцій, які доступні в мультимедійних системах різний. JAC JS4 пропонує дійсно великий для свого класу 10.25-дюймовий сенсорний екран, який підтримує Android Auto та Car Play, та на який виводиться зображення з камери заднього виду.

Мультимедіа JS4

Якість звуку: Під HD дисплеєм міститься панель сенсорних кнопок для керування аудіо системою та системою клімату. Слід відмітити, що аудіосистема JS4 може відтворювати звук високої якості завдяки 6 динамікам і широким опціям налаштування аудіосистеми в меню мультимедіа.

Якість звуку JS4

Більше деталей можна дізнатися за телефоном +38 (073) 268-78-36 або на офіційному веб-сайті  https://jac.ua/.
Слідкуйте за останніми новинами бренду на офіційній сторінці у Facebook https://www.facebook.com/jaccars.ua

JAC Finance

Вигідні умови кредитування.

ТОВ “ДЖАК УКРАЇНА” пропонує найкращі умови кредитування:

  • 20% перший внесок на 5 років;
  • 30% перший внесок на 7 років;
Розрахувати кредит