Categories
Новини

ТЕХНОЛОГІЯ ФАРБУВАННЯ АВТОМОБІЛІВ JAC

Фарбування є невід’ємною частиною виробництва будь-якого автомобіля. Автомобільні покриття не тільки підкреслюють довершений вигляд автомобіля і додають йому індивідуальності завдяки кольору, але і виконують дуже важливу функцію захисту автомобіля від корозії. Від якості покриття, його товщини і подальшого догляду багато в чому буде залежати термін служби кузова і авто у цілому.

Автомобільний завод JAC МОTORS у Китаї має повністю автоматизований цех фарбування, який був створений разом з німецькою компанією Dürr, світовим лідером з проектування  та реалізації лакофарбових ліній для автопромисловості.

Оцинкування

Першим етапом нанесення лакофарбового покриття є оцинкування. Цей спосіб на сьогодні є найбільш ефективним методом мінімізації процесу руйнування металевих деталей кузова. На заводі JAC використовується метод гарячої обробки, який, як вважають автомобільні експерти, є максимально надійним та якісним, на відміну від методу холодної оцинковки.

За методом гарячої оцинковки, кузов автомобіля повністю занурюється у спеціальну ємність із розплавленим цинком. У цей момент температура рідини досягає 500 градусів, чистий метал вступає в реакцію та утворює покриття на поверхні корпусу машини. Всі стики та шви при такій обробці одержують гарний захист від корозії. Технологія гарячого нанесення дозволяє зрештою отримати кузов з товщиною захисного шару 15-20 мкм, навіть при виникненні подряпин окислятися почне цинк, але не основний метал транспортного засобу. Таким же самим способом обробляються автомобілі преміум-класу, а також автомобілі європейських та японських брендів.

Захист Днища автомобіля Далі на автомобілі JAC наноситься захисний шар на днище, оскільки саме днище автомобіля насамперед піддається значним випробуванням, таким як попадання піску, щебню і води. Нерідко днище чіпляє бордюри та каміння, чи інші виступи при подоланні перешкод, здираючи чи порушуючи цілісність антикорозійних шарів. Тому захист днища в автомобілі – важлива частина боротьби з корозією. На днище автомобілів JAC роботи, які, оснащені безповітряними розпилювачами, наносять покриття ПВХ та герметиків (демпферне покриття). Це покриття, окрім захисту від корозії та сколів, забезпечує шумоізоляцію та зменшує вібрацію. Шум і вібрація передаються від двигуна, трансмісії, системи підвіски, дорожнього шуму шин і потоку повітря, а ущільнювачі днища кузова зменшують передачу шуму в салон автомобіля.

Нанесення шарів фарби та лаку Лінія фарбування JAC, окрім вищезгаданої станції ґрунтовки, складається з однієї внутрішньої та двох зовнішніх станцій фарбування для нанесення верхнього покриття. Тут, в деяких випадках, знімаються корпус і повертається до лінії верхнього покриття для двоколірного фарбування даху. Остаточне прозоре покриття наноситься на повністю автоматичних станціях для внутрішнього та зовнішнього фарбування.

Таким чином, на заводі JAC використовуються складні та найбільш ефективні технології нанесення лакофарбового покриття, що забезпечує утворення кількох міцних захисних шарів автомобіля, які можуть подолати виклики  безмежної різноманітності впливів навколишнього середовища. Орієнтуючись на бажання клієнтів підкреслити індивідуальність свого автомобіля, JAC пропонує двоколірне фарбування кузова, що надає автомобілю бездоганний зовнішній вигляд.

З повним процесом збирання автомобіля на заводі JAC Motors на прикладі моделі JAC J7:

До речі, новий JAC J7 вже доступний у всіх офіційних дилерських центрах JAC за ціною 453 000 грн. Усі JAC J7 можна придбати в кредит з авансовим платежем від 10%, терміном кредитування до 84 місяців, у своїй перші 36 місяців ставка становить лише 0,01%. З питань придбання автомобілів звертайтесь до найближчого дилерського центру JAC (https://jac.ua/dealers) у вашому місті або за телефоном (044) 277-73-93. ТОВ «ДЖАК Україна» є офіційним дистриб’ютором автомобілів JAC в Україні. Дилерська мережа компанії представлена ​​у всіх регіонах України, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів з дотриманням усіх стандартів виробника. Детальна інформація про компанію https://jac.ua.

JAC Finance

Вигідні умови кредитування.

ТОВ “ДЖАК УКРАЇНА” пропонує найкращі умови кредитування:

  • 20% перший внесок на 5 років;
  • 30% перший внесок на 7 років;
Розрахувати кредит