Categories
Новини

В 2014-му році марка JAC займе 10% ринку китайських автомобілей

Офіційний дистриб’ютор торгової марки JAC «Богдан-Автотрейд» планує в 2014 році продати понад 2 000 автомобілів, займаючи таким чином 10% китайського автомобільного сегмента.

Бренд JAC успішно дебютував в Україні у вересні минулого року, зайнявши 36-е місце серед найпопулярніших марок автомобілів в країні за підсумками першого місяця продажів. Менш ніж за 3 місяці дилерська мережа JAC охопила 13 регіонів, в яких було відкрито 26 дилерських центрів. Більш того, виробництво двох перспективних моделей – седана JAC J5 і кросовера JAC S5 – стартувало на підприємстві “Богдан” – найсучаснішому автомобільному заводі країни (Черкаси).

Плани «Богдан-Автотрейд» на 2014 рік не менш амбітні. Незважаючи на прогнозоване зниження продажів нових автомобілів на 3,3% до 195 000 одиниць, дистриб’ютор розраховує продати понад 2 000 автомобілів, займаючи таким чином майже 10% сегмента китайських автомобілів в Україні. У дилерській мережі буде представлено 4 моделі, серед яких седан JAC J5 українського виробництва, кросовер S5 (також вироблений в Україні), а також імпортна модель – хетчбек J2. Основна ставка буде зроблена на модель українського виробництва, загальна частка якого в продажах перевищить 80%.

Для досягнення своїх цілей «Богдан-Автотрейд» приділятиме першочергову увагу розвитку дилерської мережі, а також сервісній та гарантійній підтримці клієнтів. У 2014 році відкриється 18 дилерських центрів брендів, таким чином, в мережу увійдуть 44 дилера у всіх регіонах України. З точки зору сервісу, JAC International забезпечує повну заводську гарантійну підтримку протягом 36 місяців або 100 000 кілометрів використання. Варто відзначити, що JAC і офіційний дистриб’ютор «Богдан-Автотрейд» також надають гарантію водіям, які використовують автомобілі в якості таксі. При цьому гарантійний термін становить 12 місяців або 60 000 км.

Популяризації бренду як у світі, так і в Україні сприятиме проект GO Brazil GOAL, в рамках якого журналістські команди на кросоверах JAC S5 відвідають 32 країни-учасниці Чемпіонату світу з футболу в Бразилії на 3 континентах, де зроблять серію репортажів про футбольну культуру різних країн, процес підготовки національних збірних до чемпіонату світу, очікування та емоції, які відчувають вболівальники у зв’язку з майбутнім чемпіонатом. Для JAC International цей проект – відмінна можливість познайомити тисячі автомобілістів з брендом JAC і однією з ключових моделей – кросовером S5 не тільки на традиційних ринках JAC (наприклад, в Бразилії), але і в Європі, а також Північній Америці.

Понад 55 000 кілометрів подолають журналісти на кросоверах S5, наданих партнером глобального пробігу JAC International. Оскільки Україна стала першою європейською країною, в якій офіційно представлена пасажирська лінійка автомобілів JAC, європейський етап GO Brazil GOAL стартує з Києва за підтримки офіційного дистриб’ютора JAC Богдан-Автотрейд і триватиме більше місяця.

JAC Finance

Вигідні умови кредитування.

ТОВ “ДЖАК УКРАЇНА” пропонує найкращі умови кредитування:

  • 20% перший внесок на 5 років;
  • 30% перший внесок на 7 років;
Розрахувати кредит