Categories
Новини

В новому році на новому авто!

В новому році на новій машині
В Новому році з’являється багато нових планів, для здійснення яких потрібно бути зібраним та мобільним. А для нових звершень потрібна підтримка вірного та надійного друга. Автомобілі JAC можуть стати вашими справжніми друзями, які кожного дня готові  доставити вас у те саме місце і час, які ви запланували. А щоб, придбання нового автомобіля стало ще приємнішим, компанія   «JAC Україна» зробила особливі ціни на обрані моделі. Поспішайте, склад автомобілів JAC за спеціальними цінами обмежений!
Акційна ціна на автомобілі JAC доступна при умові підписання договору купівлі-продажу автомобіля з обмеженого складу імпортера ТОВ Джак Україна в будь-якому офіційному дилерському центру JAC в Україні (окрім окупованих територій) в період з 01 січня 2024 року по 29 лютого 2024 року включно. Перелік обмеженого складу зазначено нижче.
Склад автомобілів обмежений, тому компанія Джак Україна залишає за собою право зміни умов акції, її терміну, переліку автомобілів з акційною вартістю у будь-який момент без додаткового інформування.
За деталями акції звертайтесь до консультантів відділів продажів в офіційній мережі JAC у Вашому місті. За посиланням шукайте зручний для Вас дилерський центр:
https://jac.ua/dileri/ чи по телефонах: +38 (073) 268-78-36, +38 (066) 990-51-52, +38 (044) 591-99-99
Акційна ціна на автомобілі JAC

JAC Finance

Вигідні умови кредитування.

ТОВ “ДЖАК УКРАЇНА” пропонує найкращі умови кредитування:

  • 20% перший внесок на 5 років;
  • 30% перший внесок на 7 років;
Розрахувати кредит