Categories
Новини

В Україні почали роботу 3S центри JAC

Дилерська мережа компанії «Богдан-Автотрейд», офіційного дистриб’ютора автомобілів JAC в Україні, продовжує стрімко розвиватися. Вже в жовтні свої двері в Україні відкрили сучасні дилерські центри JAC, які пропонують повний спектр послуг з продажу та обслуговування автомобілів.

У Києві відкрито два монобрендових салони, в яких представлений весь модельний ряд JAC: яскравий і компактний хетчбек JAC J2, спритний і зручний седан JAC J3 і його старший брат – елегантний седан JAC J5, просторий мінівен JAC J6 і сучасний динамічний кросовер JAC S5.

Дилерські центри відповідають стандарту 3S, а це означає, що до їх складу входять склади запчастин і СТО, оснащені сучасним обладнанням. Співробітники служби, які пройшли спеціальне навчання з ремонту та обслуговування автомобілів JAC, швидко і якісно виконають роботи будь-якої складності.

На сьогоднішній день у всіх обласних центрах України вже працює понад 20 офіційних дилерських центрів JAC, які відповідають міжнародним стандартам JAС International. На всі автомобілі, придбані в офіційній дилерській мережі, поширюється повна заводська гарантія, яка становить 3 роки або 100 000 км пробігу і кредитні пропозиції від провідних українських банків, терміном від одного до семи років. У 2014 році планується відкриття ще 30 дилерських центрів по всій Україні.

Сучасний модельний ряд автомобілів JAC, дизайн яких належить італійському конструкторському бюро Pininfarina, зважена цінова політика і широка розвинена дилерська мережа дозволяють робити оптимістичні прогнози розвитку бренду. Уже в 2014 році компанія «Богдан-Автотрейд» планує продати понад 2000 автомобілів JAC і тим самим зайняти 1% українського ринку легкових автомобілів.

Утримати конкурентоспроможні ціни на популярні моделі JAC дозволить виробництво автомобілів на заводі корпорації “Богдан” в Черкасах. Вже в грудні САЛОНИ отримають кросовер JAC S5 українського виробництва. Базова вартість автомобіля в комплектації Superb 2.0 з 2-літровим бензиновим мотором потужністю 136 к.с. складе 139 000 грн, що на 15 000 грн нижче вартості імпортної моделі.

JAC Finance

Вигідні умови кредитування.

ТОВ “ДЖАК УКРАЇНА” пропонує найкращі умови кредитування:

  • 20% перший внесок на 5 років;
  • 30% перший внесок на 7 років;
Розрахувати кредит