Categories
Новини

Вантажні автомобілі JAC

JAC це провідний китайський виробник комерційних транспортних засобів

JAC (Jianghuai Automobile Co., Ltd.) – це провідний китайський виробник комерційних транспортних засобів, відомий своєю надійністю, ефективністю та передовими технологіями. Серед широкого асортименту продукції JAC, особливу увагу заслуговують моделі N90 та N120. Ці вантажівки завдяки своїм технічним характеристикам, надійності та економічності, можуть використовуватись у різних галузях, від будівництва до логістики, а також можуть бути переобладнані як спецтранспорт.

JAC N90

JAC N90 – це середньотоннажна вантажівка, яка ідеально підходить для міських та міжміських перевезень. Ця модель має відмінні технічні характеристики, що робить її надійним помічником у щоденних комерційних операціях.

JAC N90 це середньотоннажна вантажівка

Двигун: N90 оснащений 3,76-літровим дизельним двигуном від американської компанії Cummins ( модель: ISF3.8s5154 Євро-5), який забезпечує високу потужність та економічність. Максимальна потужність двигуна складає  152 к.с. (112kw/2600). КПП: 6-ступінчаста, механічна. За таких технічних параметрів вантажівку можливо розігнати до 110 км/год.

Двигун N90

Вантажопідйомність: Повна маса автомобіля складає 9030 кг, а вантажопідйомність шасі – 4970 кг, що дозволяє перевозити широкий спектр вантажів.

вантажопідйомність шасі 4970 кг

Кабіна: Комфортна кабіна з ергономічним дизайном забезпечує водієві зручність і безпеку під час тривалих поїздок. Кабіна обладнана сучасними кондиціонером та аудіо системою.

зручність і безпеку

Безпека: N90 оснащений передовими системами безпеки, включаючи антиблокувальну систему (ABS), систему стабілізації (ESP) та допомогу при старті на підйомі (HSA).

 

Переваги: Завдяки своїй високій надійності та довговічності, шасі JAC N90 можна адаптувати до будь-яких потреб. Габаритні розміри вантажівки дозволяють встановлювати платформу 6200х2200х400 мм. Наприклад, на шасі часто встановлюють бортові платформи, промтоварні фургони, рефрижераторні фургони, автоцистерни, тощо.

Переваги JAC N90

JAC N120

JAC N120 – це модель, яка була розроблена для більш інтенсивних та великих вантажних перевезень і відзначається потужнішими характеристиками та підвищеною вантажопідйомністю.

JAC N120

Двигун: N120 обладнаний більш потужним дизельним двигуном, об’ємом 4,5 л. (206 к.с.) американського виробництва CUMMINS.

Вантажопідйомність: Ця модель може перевозити вантажі до 8 тон, що робить її ідеальною для великих комерційних завдань.

до 8 тон

Кабіна: Кабіна N120 також забезпечує високий рівень комфорту та безпеки, аналогічно до N90, але додатково обладнана спальним місцем, що робить вантажівку комфортною для більш тривалих перевезень.

високий рівень комфорту та безпеки

Безпека: На додаток до систем, наявних у N90, N120 обладнаний круїз-контролем.

Переваги:

Завдяки вантажопідйомності та потужності, JAC N120 здатний реалізовувати більш масштабні перевезення з високим рівнем надійності та ефективності.

На шасі N120 встановлюють різноманітні конструкції такі як фургони зі спец. обладнанням, бортові платформи з краном-маніпулятором чи без, самоскиди, евакуатор тощо.

Таким чином, вантажівки JAC N90 та N120 представляють собою високоякісні транспортні засоби, які можуть задовольнити різноманітні потреби бізнесу.

Вони поєднують у собі передові технології, комфорт і надійність, що робить їх ідеальними партнерами для будь-яких комерційних завдань. Незалежно від того, чи потрібна вам вантажівка для міських перевезень, чи більш потужний варіант для великих вантажів, JAC пропонує надійні рішення з високими стандартами якості.

Для отримання більш детальної інформації щодо можливості встановлення надбудов, цін та наявності складу звертайтеся за телефоном +38 (073) 268-78-36, пишіть на електрону адресу: marketing@jac.ua або заходьте на офіційний веб-сайт  https://jac.ua/.

Слідкуйте за останніми новинами бренду на офіційній сторінці у Facebook https://www.facebook.com/jaccars.ua

JAC Finance

Вигідні умови кредитування.

ТОВ “ДЖАК УКРАЇНА” пропонує найкращі умови кредитування:

  • 20% перший внесок на 5 років;
  • 30% перший внесок на 7 років;
Розрахувати кредит