Categories
Новини

Випробування JAC JS6

Поки Україну замітає снігом, у сонячній Чилі випробовують новинку від JAC MOTORS, а саме JS6. Нагадаємо, що дана модель була представлена ще в жовтні під гаслом “JS6 – це моє шосте почуття”, але тільки зараз в мережі Інтернет з’являються повноцінні тест-драйви JS6.
Перший довгий та всеохоплюючий тест-драйв JS6 провели у Чилі у пустелі Атакама, за 1600 км від Сантьяго, столиці Чилі. Слід відмітити, що Атакама – це найпосушливіше місце на Землі, середня річна кількість опадів тут становить менше 0,1 мм, тому ґрунт пустелі подекуди набуває червоного кольору, прямо як на поверхні Марса. Атакама вся заповнена червоними дюнами, кратерами, каньйонами та скельними утвореннями. Тільки уявіть собі які чудові умови для тест-драйву автомобіля!
Новинка JAC JS6Після двох днів тест-драйву в пустелі Атакама ЗМІ були вражені чудовою керованістю, комфортним простором та інтелектуальними технологіями JS6. 1,5 літровий турбо-двигун з крутним моментом 280 Нм та потужністю 180 к.с. в парі з 6-ступеневою роботизованою коробкою з мокрим зчепленням чудово показали себе в умовах жорсткого бездоріжжя, а незалежна задня підвіска забезпечила ще і плавність ходу. Звичайно, проходимість через перешкоди прямо залежить від висоти автомобіля, а кліренс JS6 дорівнює 160 мм, що немало.
Новинка JAC JS6Таким чином, тест-драйв JAC JS6 показав надійність, міцність та гарну проходимість нової моделі JAC в сурових дорожніх умовах. За більшою інформацією звертайтеся по телефону +38 (073) 268-78-36 або заходьте на веб-сайт  https://jac.ua/. Слідкуйте за останніми новинами бренду на офіційній сторінці у Facebook https://www.facebook.com/jaccars.ua

JAC Finance

Вигідні умови кредитування.

ТОВ “ДЖАК УКРАЇНА” пропонує найкращі умови кредитування:

  • 20% перший внесок на 5 років;
  • 30% перший внесок на 7 років;
Розрахувати кредит