Categories
Новини

ЗАПАЛІТЬ НАТХНЕННЯ З НОВИМ JAC J7

Новий JAC J7 створений спільними зусиллями двох автомобільних корпорацій – JAC Motors і Volkswagen Group, поєднує в собі азіатську технологічність і німецькі стандарти якості, та італійський дизайн.

JAC J7 – можна сміливо назвати найелегантнішим ліфтбеком у своєму класі, адже над його дизайном працював Даніеле Гальйоне, відомий своїми роботами для Alfa Romeo і Maserati.

Кожен елемент автомобіля створений для забезпечення комфорту, безпеки та задоволення водія та пасажирів.

Екстер’єр JAC J7 має динамічний спортивний профіль. Вигини на кузові автомобіля – повні енергії та пристрасті, надихають бути вільним та рухатись куди забажається.

Лаконічний, стильний та технологічний інтер’єр JAC J7 не залишить байдужим нікого. Панель приладів та сучасна центральна 10,4 дюймова консоль з вертикально розташованим сенсорним екраном мультимедійної системи, шкіряний салон, спортивні крісла, підсвічування в такт музики, клімат-контроль – це не повний список опцій нового JAC J7.

Експерти Volkswagen здійснювали повний контроль якості на усіх етапах виробництва та координували налаштування усіх основних систем автомобіля.

Новий JAC J7 вже доступний для замовлення в Україні

JAC Finance

Вигідні умови кредитування.

ТОВ “ДЖАК УКРАЇНА” пропонує найкращі умови кредитування:

  • 20% перший внесок на 5 років;
  • 30% перший внесок на 7 років;
Розрахувати кредит