Categories
Новини

Життя продовжується: тепер є JAC.

Молода сім’я з Черкас, керівник якої нещодавно повернувся із зони АТО, незважаючи на складну економічну ситуацію в країні, вирішила придбати автомобіль. Серед безлічі пропозицій перспективних знижок і привілеїв покупець зупинив свій вибір на марці JAC, на користь автомобіля J5. Автоматична коробка передач була одним з головних критеріїв вибору, адже в зоні АТО чоловік втратив праву руку, і, відповідно, механічна коробка передач в даному випадку не підходила.

«Я повинен бути надійним тилом і захистом для своєї сім’ї, якими вони були для мене під час мого перебування в зоні АТО – я завжди відчував їхню підтримку і любов. І тепер, коли я повернувся із зони бойових дій, хоча я втратив там руку, мені як ніколи потрібно піклуватися про свою сім’ю. Мені завжди дуже хотілося купити машину і тепер я зважилася на цю покупку! Спеціальна пропозиція від дистриб’юторської компанії «Богдан-Автотрейд» допомогла мені в прийнятті остаточного рішення! Крім спеціальної акційної ціни на автомобіль jac J5 з автоматичною коробкою, дистриб’ютор і дилер «Богдан-Авто Черкаси» зробив нам додаткову знижку! Ми дуже задоволені придбанням автомобіля і вдячні за індивідуальний підхід до клієнта і прискорену процедуру оформлення документів” – такими думками поділився з нами власник JAC J5, учасник бойових дій в зоні АТО Роман Колдунович.

Купуючи новий автомобіль JAC, дистриб’юторська компанія «Богдан-Автотрейд» автоматично надає своїм клієнтам послуги технічної підтримки та якісний сервіс за доступними цінами в широкій дилерській мережі по всій Україні. Всі співробітники проходять спеціалізоване навчання і регулярно підвищують свою кваліфікацію.

Переваги покупки автомобіля JAC в дилерській мережі «Богдан-Авторейд» або безпосередньо у Дистриб’ютора очевидні:

– ціни завжди приємно здивують Вас своєю гнучкістю;

– процедура оформлення документів займає мінімум Вашого часу;

– індивідуальний підхід до покупця не залишить Вас байдужими;

– в подарунок ОСАГО від Дистриб’ютора.

Телефонуйте нам, зв’яжіться з нами безпосередньо! Ваш автомобіль чекає на вас!

Про компанію:

Офіційним дистриб’ютором автомобілів JAC в Україні є компанія «Богдан-Автотрейд».

Дилерська мережа дистриб’ютора «Богдан-Автотрейд» налічує понад 30 дилерських центрів JAC по всій Україні.

Детально ознайомитися з представленими моделями, спланувати тест-драйв, дізнатися умови придбання авто можна на офіційному сайті компанії jac.ua

Інформаційна лінія: 0 800 500 740 (дзвінки зі всіх стаціонарних телефонів у межах України безкоштовні)

Приєднуйтесь до нас у Фейсбуці, Вконтакте, Ютубі

JAC Finance

Вигідні умови кредитування.

ТОВ “ДЖАК УКРАЇНА” пропонує найкращі умови кредитування:

  • 20% перший внесок на 5 років;
  • 30% перший внесок на 7 років;
Розрахувати кредит