Categories
Новини

ЗРУЧНА ВАНТАЖІВКА JAC N56 DOUBLE CAB

Вантажівки JAC N56 Double Cab з великими просторими кабінами – найкраще рішення для логістики на сьогоднішній день. Завдяки найбільш конкурентоспроможним цінам компанія ТОВ «Богдан-Автотрейд» пропонує відмінне співвідношення ціни та якості на вантажівки JAC N-серії для розвитку українського бізнесу. Бортовий JAC N56 Double Cab використовується для транспортування найрізноманітніших товарів: будматеріали, обладнання, запчастини, меблі, продукти, промтовари тощо. Додатково вантажівка може бути обладнана у всіх варіантах надбудов: борт, борт-тент, промтоварна та ізотермічна машина, пересувна лабораторія, ремонтна майстерня, холодильник. Завдяки невеликим габаритам, цей автомобіль відмінно підходить для експлуатації як у місті, так і за його межами. Вантажівка має всі необхідні властивості: маневреність, динамічність і економічність – це основні характеристики, які є обов’язковою умовою при виборі комерційного автомобіля.

Машина оснащена стильним та зручним інтер’єром, який перетворить робочу конячку JAC N56 Double Cab у комфортний робочий «кабінет» водія з 2-рядом сидінь та пасажирською місткістю 5+1. У стандартну комплектацію бортової вантажівки входить mp-3 плеєр, підігрів дзеркал заднього виду, електричні підйомники стекол, центральний замок, кондиціонер (у комплектації Luxury).

Невід’ємною частиною автомобілів китайського виробника JAC Motors є безпека водія та надійність вантажу, що транспортується. JAC N56 Double Cab має не тільки суцільнометалеву кабіну, а й володіє чудовими характеристиками пасивної безпеки – 4-зірковою конструкцією, перевіреною під час краш-тесту. Відмінні показники активної безпеки, на 15% більше зони огляду, ніж необхідно за стандартами. Всі деталі корпусу кабіни виготовлені з високоміцної сталі. В цілому 7 частин корпусу автомобіля використовуються і побудовані для запобігання травмування під час зіткнення. Відмінна конструкція активної безпеки з розширеною зоною огляду, на 15% перевищує стандарт та забезпечує водіям більш безпечне водіння.

Плоска платформа нової рами шасі та невеликий кліренс вантажівки JAC N56 Double Cab, який складає 205 мм – це на 30% нижче, ніж у звичайних легких вантажівок, полегшує та пришвидшує процес завантаження і розвантаження товарів. А легкий доступ до деталей спрощує технічне обслуговування і підвищує ефективність експлуатації автомобіля.

Обирайте зручну вантажівку JAC N56 Double Cab, яка задовольнить всі потреби Вашого бізнесу!

JAC Finance

Вигідні умови кредитування.

ТОВ “ДЖАК УКРАЇНА” пропонує найкращі умови кредитування:

  • 20% перший внесок на 5 років;
  • 30% перший внесок на 7 років;
Розрахувати кредит